ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης
ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 850
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1109
ΑΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 578
ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 817
ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1062
ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 941
ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 666
ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ 123
ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1675
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 223
ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 524
ΓΚΙΔΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 186
ΓΚΙΡΤΖΗ – ΚΑΪΚΑ ΡΑΛΛΟΥ (ΡΟΥΛΑ) 266
ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1221
ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 167
ΓΛΗΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 127
ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 479
ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ 257
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) 160
ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1291
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 230
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) 210
ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 159
ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 87
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1072
ΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 86
ΛΑΛΑΜΠΕΚΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 175
ΛΕΓΓΕΤΣΗ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) 605
ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 149
ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 287
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 366
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ συζ. ΠΑΥΛΟΥ 155
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 180
ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 31
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1160
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 737
ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΝ 101
ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 632
ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 900
ΣΟΥΛΤΑ – ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 177
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 143
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ (ΠΗΓΗ) 211
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ 102
ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 536
ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 368
ΤΣΟΝΙΔΟΥ – ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) 469
ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 356
ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 940
ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 123
ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 587
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ 120
ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 295
ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) 1459
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 972
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών
ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 491
ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2292
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 506
ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 257
ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 349
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 380
ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 434
ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ 301
Δήμος για Όλους πρώτα εσύ!
ΖΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης
ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) 89
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) 264
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 205
ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 404
ΒΟΥΔΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) 206
ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 448
ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 202
ΓΛΗΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (LEFTIS) 248
ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ 243
ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ του 166
ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 643
ΔΕΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 475
ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 79
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 126
ΔΙΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 280
ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 86
ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ 184
ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 640
ΚΑΖΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) 263
ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 159
ΚΑΡΑΔΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 54
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 170
ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 623
ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 785
ΚΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 143
ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) 209
ΛΙΘΟΞΟΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 231
ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΛΙΑ) 105
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 57
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 451
ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ 438
ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (ΚΡΥΣΤΑ) 409
ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 317
ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 300
ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 334
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ (ΜΕΝΙΑ) 142
ΝΟΥΡΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ 126
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 367
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 69
ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 132
ΠΟΝΤΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 298
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 600
ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΟΥΚΡΗ 41
ΣΥΡΙΟΣ ΝΑΣΣΙΜ 212
ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 190
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 59
ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ 198
ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ 56
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 135
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 296
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 324
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης
ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ 536
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ 583
ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 216
ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1141
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 633
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΑΝΑ 194
ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 213
ΤΑΦΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 97
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) 157
ΑΝΑ.Σ.Α
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 548
ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 241
ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ 68
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 90
ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 98
ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88
ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 113
ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 266
ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 146
ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ 136
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 119
ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 236
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ) 186
ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 157
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 134
ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 199
ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 82
ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 215
ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 289
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 316
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ 48
ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 189
ΛΑΜΠΑΡΔΗ – ΚΟΥΤΛΙΟΥ ΑΝΝΑ 159
ΜΑΓΓΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 94
ΜΑΚΡΑ ΡΑΛΛΟΥ 72
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 24
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 211
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 200
ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 146
ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 121
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 124
ΞΥΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 157
ΟΤΕΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 72
ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 50
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 147
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 133
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 93
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ) 226
ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 252
ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 326
ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 107
ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 189
ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 521
ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ 90
ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 91
ΣΤΕΠΑΝΙΔΟΥ ΓΚΑΓΙΑΝΕ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) 77
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 65
ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) 121
ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) 141
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 130
ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 86
ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 91
ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ 30
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ) 251
ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ 603
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 324
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 125
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 882
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 153
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 150
ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 171
ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 132
ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 172
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ – Βαγγέλης Μυτιληνός
ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) 318
ΑΛΕΠΙΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 53
ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ 20
ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 248
ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) 215
ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 64
ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 58
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 24
ΓΙΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 61
ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 49
ΓΚΕΜΙΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 29
ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 23
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 142
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 239
ΚΑΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 46
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 226
ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 112
ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 68
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 121
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) 357
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) 104
ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 47
ΛΑΛΑΖΑΡΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ 5
ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 135
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 109
ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 203
ΜΠΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 117
ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 44
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 281
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 76
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 60
ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 6
ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 85
ΤΖΑΝΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΜΕΛΛΑ 32
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 20
ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ 146
ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ 104
ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ 64
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης
ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 173
ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 110
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών
ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡHΣΤΟΣ 144
ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 113
ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ 110
ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 641
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 146
ΜΠΕΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 128
ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 563
ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 297
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ
Υποψήφιος Δήμαρχος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης
ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ 85
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 191
ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 212
ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 230
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 51
ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32
ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35
ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 75
ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99
ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 409
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 49
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 87
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 44
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 44
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 75
ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ 34
ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 131
ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 42
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ 132
ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 190
ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60
ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 74
ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 109
ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 49
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 85
ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31
ΛΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 37
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 26
ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 25
ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 162
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45
ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 88
ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 50
ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 25
ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ τ22
ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 94
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 54
ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 126
ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 62
ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 59
ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75
ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 27
ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 54
ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 230
ΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 114
ΦΡΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 73
ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 62
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 55
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 37
ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 186
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 39
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 117
ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 152
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών
ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 314
ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 57
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 204
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 129
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 83
ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 76
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 92
ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 81
ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 134
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 118
ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ 97
ΓΙΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 49
ΓΚΑΒΟΥΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 61
ΓΚΙΟΥΡΔΑ ΟΛΓΑ 57
ΓΚΟΥΛΖΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11
ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 127
ΔΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ 19
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 59
ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 46
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 67
ΕΥΡΩΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 134
ΖΙΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 95
ΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 130
ΚΑΖΑΛΗ ΑΛΕΒ 11
ΚΑΪΣΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
ΚΑΪΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 309
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ 24
ΚΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ 41
ΛΑΜΨΑΚΙΑΝΟΥ – ΓΚΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20
ΛΑΧΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 47
ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23
ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51
ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΙΠ 47
ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15
ΜΠΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100
ΠΑΛΙΔΟΥ – ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 115
ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 219
ΣΟΝΩΒΙΔΟΥ ΤΑΤΙΕΒΙΚ (ΘΕΟΔΩΡΑ) 53
ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21
ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17
ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ 113
ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 58
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης
ΜΗΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 290
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών
ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 145
ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) 104
ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 155
ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 79
ΡΙΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 94