Πολιτική Τοπικά Νέα

Δήμος Αλεξανδρούπολης: H τελική σταυροδοσία

ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  850

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1109

ΑΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 578

ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 817

ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1062

ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 941

ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 666

ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ 123

ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1675

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 223

ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 524

ΓΚΙΔΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 186

ΓΚΙΡΤΖΗ – ΚΑΪΚΑ ΡΑΛΛΟΥ (ΡΟΥΛΑ) 266

ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1221

ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 167

ΓΛΗΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 127

ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 479

ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ 257

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) 160

ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1291

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 230

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) 210

ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 159

ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 87

ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1072

ΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 86

ΛΑΛΑΜΠΕΚΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 175

ΛΕΓΓΕΤΣΗ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) 605

ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 149

ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 287

ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 366

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ συζ. ΠΑΥΛΟΥ 155

ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 180

ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 31

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1160

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 737

ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΝ 101

ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 632

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 900

ΣΟΥΛΤΑ – ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 177

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 143

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ (ΠΗΓΗ) 211

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ 102

ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 536

ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 368

ΤΣΟΝΙΔΟΥ – ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) 469

ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 356

ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 940

ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 123

ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 587

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ 120

ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 295

ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) 1459

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 972

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 491

ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2292

ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 506

ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 257

ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 349

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 380

ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 434

ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ 301

 

Δήμος για Όλους πρώτα εσύ!

ΖΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) 89

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) 264

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 205

ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 404

ΒΟΥΔΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) 206

ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 448

ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 202

ΓΛΗΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (LEFTIS) 248

ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ 243

ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ του 166

ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 643

ΔΕΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 475

ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 79

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 126

ΔΙΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 280

ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 86

ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ 184

ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 640

ΚΑΖΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) 263

ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 159

ΚΑΡΑΔΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 54

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 170

ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 623

ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 785

ΚΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 143

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) 209

ΛΙΘΟΞΟΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 231

ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΛΙΑ) 105

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 57

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 451

ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ 438

ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (ΚΡΥΣΤΑ)  409

ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  317

ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  300

ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  334

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ (ΜΕΝΙΑ) 142

ΝΟΥΡΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ 126

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 367

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 69

ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 132

ΠΟΝΤΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 298

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 600

ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΟΥΚΡΗ 41

ΣΥΡΙΟΣ ΝΑΣΣΙΜ 212

ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 190

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 59

ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ 198

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ 56

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 135

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 296

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 324

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ 536

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ 583

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 216

ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1141

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 633

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΑΝΑ 194

ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 213

ΤΑΦΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 97

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) 157

 

ΑΝΑ.Σ.Α

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  548

ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  241

ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ  68

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  90

ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)  98

ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  88

ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  113

ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  266

ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 146

ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ  136

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 119

ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 236

ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ) 186

ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 157

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 134

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 199

ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 82

ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)  215

ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  289

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 316

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ  48

ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 189

ΛΑΜΠΑΡΔΗ – ΚΟΥΤΛΙΟΥ ΑΝΝΑ  159

ΜΑΓΓΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  94

ΜΑΚΡΑ ΡΑΛΛΟΥ 72

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 24

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 211

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 200

ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 146

ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 121

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 124

ΞΥΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 157

ΟΤΕΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 72

ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 50

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 147

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 133

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 93

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ) 226

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 252

ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 326

ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 107

ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 189

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 521

ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ 90

ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 91

ΣΤΕΠΑΝΙΔΟΥ ΓΚΑΓΙΑΝΕ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) 77

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 65

ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) 121

ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) 141

ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 130

ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 86

ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 91

ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ  30

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ) 251

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ 603

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 324

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 125

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 882

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 153

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 150

ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 171

ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 132

ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 172

 

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ – Βαγγέλης Μυτιληνός

ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) 318

ΑΛΕΠΙΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 53

ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ 20

ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 248

ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) 215

ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 64

ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 58

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 24

ΓΙΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 61

ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 49

ΓΚΕΜΙΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 29

ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 23

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 142

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 239

ΚΑΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 46

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 226

ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 112

ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 68

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 121

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) 357

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) 104

ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 47

ΛΑΛΑΖΑΡΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ 5

ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 135

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 109

ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 203

ΜΠΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 117

ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 44

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 281

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 76

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 60

ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 6

ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 85

ΤΖΑΝΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΜΕΛΛΑ 32

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 20

ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ 146

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ 104

ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ 64

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 173

ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 110

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡHΣΤΟΣ 144

ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 113

ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ 110

ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 641

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 146

ΜΠΕΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 128

ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 563

ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 297

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ 85

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 191

ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 212

ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 230

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 51

ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32

ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35

ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 75

ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99

ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 409

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 49

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 87

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 44

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 44

ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 75

ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ 34

ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 131

ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 42

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ 132

ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 190

ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60

ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 74

ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 109

ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 49

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 85

ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31

ΛΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 37

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 26

ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 25

ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 162

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45

ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 88

ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 50

ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 25

ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ τ22

ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 94

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 54

ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 126

ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 62

ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 59

ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75

ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 27

ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 54

ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 230

ΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 114

ΦΡΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 73

ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ 62

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 55

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 37

ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 186

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 39

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 117

ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 152

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 314

ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 57

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 204

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 129

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 83

ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 76

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 92

ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 81

 

ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 134

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 118

ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ 97

ΓΙΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 49

ΓΚΑΒΟΥΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 61

ΓΚΙΟΥΡΔΑ ΟΛΓΑ 57

ΓΚΟΥΛΖΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11

ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 127

ΔΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ 19

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 59

ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 46

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 67

ΕΥΡΩΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 134

ΖΙΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 95

ΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 130

ΚΑΖΑΛΗ ΑΛΕΒ 11

ΚΑΪΣΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120

ΚΑΪΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104

ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 309

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ 24

ΚΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ 41

ΛΑΜΨΑΚΙΑΝΟΥ – ΓΚΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20

ΛΑΧΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46

ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 47

ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 23

ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51

ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΙΠ 47

ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15

ΜΠΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100

ΠΑΛΙΔΟΥ – ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 115

ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 219

ΣΟΝΩΒΙΔΟΥ ΤΑΤΙΕΒΙΚ (ΘΕΟΔΩΡΑ) 53

ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21

ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17

ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ 113

ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 58

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

ΜΗΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 290

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 145

ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) 104

ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 155

ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 79

ΡΙΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 94

Related posts

Αλέξης Τσίπρας: «O ΣΥΡΙΖΑ δεν είχε εκτιμήσει τον βαθμό δυσαρέσκειας των πολιτών»

goldstarathens

Samothraki Open Forum 2019: Ο καθηγητής Δημητρίου για την ανάπτυξη μέσω συνεργειών στη βάση του ecosystem

goldstarathens

Οι διαμαρτυρίες και το «σπασμένο τηλέφωνο»

goldstarathens